KKK

KKK

 

Küsimus: Kuidas ma raamatu kätte saan?

Raamat saadetakse Teile pakiautomaati vastavalt Teie tellimuses esitatud soovile või aja kokkuleppel müüjaga võite raamatu kätte saada ka Tartus kohapealt. Erandkorras saame raamatud eelneval kokkuleppel saata ka Cargobussiga, kulleriga. Head kliendid väljaspool Eestit, kirjutage meile ja saadame Teie tellimuse kokkulepitud tingimustel.

Küsimus: Kas hindadele lisandub veel midagi?

Toote juurde on märgitud hind, mis sisaldab käibemaksu. Saatekulu lisandub raamatu hinnale vastavalt Teie valikutele toodete kättesaamiseks. Kui tellite korraga enam kui 40 euro eest raamatuid, saadame Teile raamatud ilma saatekuluta.

Küsimus: Kui kaua võtab tellitud toodete kättesaamine aega?

Laos olevad raamatud paneme teele samal päeval kui tellimus on tehtud enne kella 12 päeval ja raha on laekunud müüja kontole, hilisemad tellimused postitame hiljemalt järgneva tööpäeva jooksul. Soovi korral saab tellimuse täitmise aega kiirendada, kuid sellega kaasneb teenuse hinnalisa, mis sõltub tellijaga kokkulepitud lahendusest (kiirkuller, cargobussi vms).

Küsimus: Kas ostetud toodet saab ka tagastada?

Kahjuks juba ostetud toodet tagasta ei saa. Püüame tootekirjelduses anda maksimaalset informatsiooni kõigi toodete sisu ning seisukorra kohta, et vältida hilisemat pettumust. Alati on võimalik enne ostu saata meile täpsustav päring.

Küsimus: Kui ühel ja samal tootel on erinevad hinnad, siis milline hind on õige?

Hind kehtib konkreetsele kirjelduses märgitud seisukorras eksemplarile.

Küsimus: Mis on Soovikorv?

Soovikorv on Sinu abimees ostunimekirja koostamisel kui ka endale soovitud toodete saamisel.  Soovikorvi saad lisada tooted, mis pakuvad sulle huvi kuid mille ostmises ei ole sa veel päris kindel. Soovikorvist saab ühe klikiga tooted mugavalt Ostukorvi ja tagasi Soovikorvi lisada. Soovikorvi sisu saad jagada sõpradega, et nad sulle sobiva kingituse leiaksid. Soovikorvi toodete nimekiri säilitatakse kuid see ei garanteeri, et hilisemal ostmisel ka valitud tooted saadaval oleks.